PLAN ZAJĘĆ - 6.09.2021 r.

Plan zajęć obowiązujący od 6.09.2021 r.

 

Przypominamy, że plan widoczny w mobiDzienniku jest niepełny.

Zobaczycie go w całości po dopisaniu Was do odpowiednich grup językowych, wf-u i innych.

 

 

 

Plan Lekcji 06.09.2021 r.

 

 

1 Bc - t.arch.krajobrazu 1 bC - t.bud. 2 Bc - t.arch.krajobrazu 2 bC - t.bud. 3 B g
3 C g 3 Bc - t.arch.krajobrazu 3 bC - t.bud. 4 Bc - t.arch.krajobrazu 4 bC - t.bud.
1 Am - l.arch. 1 aM - l.mun. a 2 A 2 M 3 Am g - l.arch.
3 aM g - l.mun. 3 A 3 M 1 E 2 E
3 E g 3 E

1 Bc - t.arch.krajobrazu

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  Geografia
Izabela Dajksler
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
  język niemiecki I
Beata Barakowska
2.
8.55
  Religia
Zuzanna Karnuszewicz
zajęcia z wychowawcą
Agnieszka Siwek
Matematyka
Agnieszka Siwek
język niemiecki I
Beata Barakowska
3.
9.50
Opracowywanie projektów roślinnych
Izabela Malkusz
Biologia
Aleksandra Bibiela
Plastyka
Marek Wójcicki
Matematyka R
Agnieszka Siwek
Język polski
Józef Pyrk
4.
10.50
Opracowywanie projektów roślinnych
Izabela Malkusz
Matematyka
Agnieszka Siwek
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Historia
Marek Ślimok
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Robert Konieczny
5.
11.50
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Robert Konieczny
Matematyka R
Agnieszka Siwek
język angielski I
Jagoda Małek
język angielski II
Anna Lass
Język polski
Józef Pyrk
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
6.
12.45
Język polski
Józef Pyrk
Urządzanie i pieleanie roślinnych obiektów
Ewa Binko
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Jagoda Małek
Podstawy architektury krajobrazu
Izabela Malkusz
Edukacja dla bezpieczeństwa
Bogdan Dudziak
7.
13.40
Historia
Marek Ślimok
Dobieranie roślin do urządzania obiektów archite
Ewa Binko
Urządzanie i pieleanie roślinnych obiektów
Ewa Binko
Podstawy architektury krajobrazu
Izabela Malkusz
 
8.
14.35
Chemia
Aleksandra Bibiela
Urządzanie i pieleanie roślinnych obiektów
Ewa Binko
Dobieranie roślin do urządzania obiektów archite
Ewa Binko
   
9.
15.30
Fizyka
Dominika Walczyńska
Dobieranie roślin do urządzania obiektów archite
Ewa Binko
Dobieranie roślin do urządzania obiektów archite
Ewa Binko
   

 


1 bC - t.bud.

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich
Krzysztof Jarosz
Geografia
Izabela Dajksler
  Informatyka gr.II
Janusz Stebel
 
2.
8.55
Zajęcia praktyczne
Babraj, Skorus, Jarosz
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
zajęcia z wychowawcą
Agnieszka Siwek
Matematyka
Agnieszka Siwek
Podstawy budownictwa
Witold Dąbrowski
3.
9.50
Zajęcia praktyczne
Babraj, Skorus, Jarosz
Biologia
Aleksandra Bibiela
Plastyka
Marek Wójcicki
Matematyka R
Agnieszka Siwek
Język polski
Józef Pyrk
4.
10.50
Zajęcia praktyczne
Babraj, Skorus, Jarosz
Matematyka
Agnieszka Siwek
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Historia
Marek Ślimok
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Robert Konieczny
5.
11.50
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Robert Konieczny
Matematyka R
Agnieszka Siwek
język angielski I
Jagoda Małek
język angielski II
Anna Lass
Język polski
Józef Pyrk
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
6.
12.45
Język polski
Józef Pyrk
Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich
Krzysztof Jarosz
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Jagoda Małek
Podstawy budownictwa
Witold Dąbrowski
Edukacja dla bezpieczeństwa
Bogdan Dudziak
7.
13.40
Historia
Marek Ślimok
Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich
Krzysztof Jarosz
język niemiecki II
Beata Barakowska
Podstawy budownictwa
Witold Dąbrowski
Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich
Krzysztof Jarosz
8.
14.35
Chemia
Aleksandra Bibiela
Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich
Krzysztof Jarosz
język niemiecki II
Beata Barakowska
   
9.
15.30
Fizyka
Dominika Walczyńska
       

 


2 Bc - t.arch.krajobrazu

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Geografia
Izabela Dajksler
  WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
2.
8.55
Rośliny ozdobne
Izabela Malkusz
Podstawy architektury krajobrazu
Witold Dąbrowski
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
Dobieranie metod i środków ochrony roślin
Anna Szczepaniak
Historia
Marek Ślimok
3.
9.50
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
Opracowywanie projektów roślinnych
Witold Dąbrowski
Historia
Marek Ślimok
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Język polski
Sylwia Czekaj
4.
10.50
Biologia
Aleksandra Bibiela
język niemiecki I
Beata Barakowska
Język polski
Sylwia Czekaj
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
Podstawy architektury krajobrazu
Witold Dąbrowski
5.
11.50
Chemia
Aleksandra Bibiela
Matematyka
Aleksandra Podbucka
Urządzanie i pieleanie roślinnych obiektów
Izabela Malkusz
Rośliny ozdobne
Izabela Malkusz
Język polski
Sylwia Czekaj
6.
12.45
Zajęcia praktyczne
Szczepaniak, Turek
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Urządzanie i pieleanie roślinnych obiektów
Izabela Malkusz
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
7.
13.40
Zajęcia praktyczne
Szczepaniak, Turek
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
zajęcia z wychowawcą
Patrycja Wojtaszak
język niemiecki I
Beata Barakowska
Fizyka
Dominika Walczyńska
8.
14.35
Zajęcia praktyczne
Szczepaniak, Turek
  BHP
Jagoda Małek
Rośliny ozdobne
Izabela Malkusz
Matematyka
Aleksandra Podbucka
9.
15.30
         

 


2 bC - t.bud.

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Geografia
Izabela Dajksler
Zajęcia praktyczne
Turek
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
2.
8.55
Podstawy budownictwa
Witold Dąbrowski
Zajęcia praktyczne
Turek
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
Historia
Marek Ślimok
3.
9.50
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
Zajęcia praktyczne
Turek
Historia
Marek Ślimok
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Język polski
Sylwia Czekaj
4.
10.50
Biologia
Aleksandra Bibiela
język niemiecki I
Beata Barakowska
Język polski
Sylwia Czekaj
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
5.
11.50
Chemia
Aleksandra Bibiela
Matematyka
Aleksandra Podbucka
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
Język polski
Sylwia Czekaj
6.
12.45
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Podstawy budownictwa
Witold Dąbrowski
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
7.
13.40
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
zajęcia z wychowawcą
Patrycja Wojtaszak
język niemiecki I
Beata Barakowska
Fizyka
Dominika Walczyńska
8.
14.35
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
    Podstawy budownictwa
Witold Dąbrowski
Matematyka
Aleksandra Podbucka
9.
15.30
         

 


3 B g

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Opracowanie projektów obiektów architektury krajob
Anna Szczepaniak
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
  Obiekty architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Majchrzak, Skorus
2.
8.55
Opracowanie projektów obiektów architektury krajob
Anna Szczepaniak
Biologia
Aleksandra Bibiela
  Biologia
Aleksandra Bibiela
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Majchrzak, Skorus
3.
9.50
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Budowanie i konserwacja obiektów architektury kraj
Anna Szczepaniak
Matematyka
Aleksandra Podbucka
Obiekty architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Majchrzak, Skorus
4.
10.50
Język polski
Sylwia Czekaj
Budowanie i konserwacja obiektów architektury kraj
Anna Szczepaniak
zajęcia z wychowawcą
Aleksandra Bibiela
język angielski I
Anna Lass
Budowanie i konserwacja obiektów architektury kraj
Anna Szczepaniak
5.
11.50
Obiekty architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
język niemiecki I
Beata Barakowska
Biologia
Aleksandra Bibiela
Opracowanie projektów obiektów architektury krajob
Anna Szczepaniak
Matematyka
Aleksandra Podbucka
6.
12.45
Język polski
Sylwia Czekaj
język angielski I
Anna Lass
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Bogdan Dudziak
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
7.
13.40
Pracownia kosztorysowania
Witold Dąbrowski
Obiekty architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
Opracowanie projektów obiektów architektury krajob
Anna Szczepaniak
WF gr.I
Bogdan Dudziak
WF gr.II
Robert Konieczny
Język polski
Sylwia Czekaj
8.
14.35
WF gr.I
Bogdan Dudziak
WF gr.II
Robert Konieczny
Obiekty architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
Opracowanie projektów obiektów architektury krajob
Anna Szczepaniak
   
9.
15.30
         

 


3 C g

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  język angielski I
Anna Lass
Zajęcia praktyczne
Turek, Skorus, Hain, Jarosz
Organizacja robót budowlanych
Ilona Mrozek
zajęcia z wychowawcą
Ilona Mrozek
2.
8.55
Język obcy zawodowy
Patrycja Wojtaszak
Fizyka
Bogdan Ciepłak
Zajęcia praktyczne
Turek, Skorus, Hain, Jarosz
Fizyka
Bogdan Ciepłak
Matematyka
Aleksandra Podbucka
3.
9.50
Organizacja robót budowlanych
Ilona Mrozek
Fizyka
Bogdan Ciepłak
Zajęcia praktyczne
Turek, Skorus, Hain, Jarosz
Język polski
Sylwia Czekaj
Kosztorysowanie
Witold Dąbrowski
4.
10.50
Organizacja robót budowlanych
Ilona Mrozek
Matematyka
Aleksandra Podbucka
Zajęcia praktyczne
Turek, Skorus, Hain, Jarosz
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
Podstawy projektowania konstrukcji budowlanych
Marzena Pecyna
5.
11.50
Kosztorysowanie
Witold Dąbrowski
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
język niemiecki I
Beata Barakowska
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Podstawy projektowania konstrukcji budowlanych
Marzena Pecyna
6.
12.45
Kosztorysowanie
Witold Dąbrowski
Organizacja robót budowlanych
Ilona Mrozek
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Bogdan Dudziak
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
7.
13.40
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
Organizacja robót budowlanych
Ilona Mrozek
Język polski
Sylwia Czekaj
WF gr.I
Bogdan Dudziak
WF gr.II
Robert Konieczny
 
8.
14.35
WF gr.I
Bogdan Dudziak
WF gr.II
Robert Konieczny
Język polski
Sylwia Czekaj
język angielski I
Anna Lass
   
9.
15.30
         

 


3 Bc - t.arch.krajobrazu

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
BHP
Jagoda Małek
  język niemiecki I
Beata Barakowska
język niemiecki II
Dagmara Jarosz-Lewandowska
Chemia
Aleksandra Bibiela
Matematyka R
Dominika Walczyńska
2.
8.55
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
  język niemiecki II
Dagmara Jarosz-Lewandowska
język niemiecki I
Beata Barakowska
Matematyka
Dominika Walczyńska
zajęcia z wychowawcą
Aleksandra Paczkowska
3.
9.50
Opracowanie projektów obiektów architektury krajob
Witold Dąbrowski
Geografia
Izabela Dajksler
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Dobieranie obiektów małej architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
4.
10.50
Fizyka
Dominika Walczyńska
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Podstawy architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
5.
11.50
Matematyka
Dominika Walczyńska
Matematyka R
Dominika Walczyńska
Pracownia kosztorysowania
Witold Dąbrowski
Język obcy zawodowy
Patrycja Wojtaszak
Opracowywanie projektów roślinnych
Anna Szczepaniak
6.
12.45
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Dobieranie metod i środków ochrony roślin
Anna Szczepaniak
Język polski
Anna Hyla
Budowanie i konserwacja obiektów architektury kraj
Anna Szczepaniak
7.
13.40
Biologia
Aleksandra Bibiela
Język polski
Anna Hyla
Urządzanie i pieleanie roślinnych obiektów
Izabela Malkusz
Język polski
Anna Hyla
Obsługa maszyn ogrodniczych
Grzegorz Babraj
8.
14.35
Historia
Marek Ślimok
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
Urządzanie i pieleanie roślinnych obiektów
Izabela Malkusz
Historia
Marek Ślimok
Matematyka R
Dominika Walczyńska
9.
15.30
  Matematyka
Dominika Walczyńska
     

 


3 bC - t.bud.

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Podstawy budownictwa
Witold Dąbrowski
  język niemiecki I
Beata Barakowska
język niemiecki II
Dagmara Jarosz-Lewandowska
Chemia
Aleksandra Bibiela
Matematyka R
Dominika Walczyńska
2.
8.55
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
  język niemiecki II
Dagmara Jarosz-Lewandowska
język niemiecki I
Beata Barakowska
Matematyka
Dominika Walczyńska
zajęcia z wychowawcą
Aleksandra Paczkowska
3.
9.50
Język obcy zawodowy
Patrycja Wojtaszak
Geografia
Izabela Dajksler
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
4.
10.50
Fizyka
Dominika Walczyńska
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
5.
11.50
Matematyka
Dominika Walczyńska
Matematyka R
Dominika Walczyńska
Zajęcia praktyczne
Turek, Jarosz, Osadnik
Informatyka gr.II
Janusz Stebel
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
6.
12.45
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Zajęcia praktyczne
Turek, Jarosz, Osadnik
Język polski
Anna Hyla
Podstawy projektowania konstrukcji budowlanych
Marzena Pecyna
7.
13.40
Biologia
Aleksandra Bibiela
Język polski
Anna Hyla
Zajęcia praktyczne
Turek, Jarosz, Osadnik
Język polski
Anna Hyla
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
8.
14.35
Historia
Marek Ślimok
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Ilona Mrozek
Zajęcia praktyczne
Turek, Jarosz, Osadnik
Historia
Marek Ślimok
Matematyka R
Dominika Walczyńska
9.
15.30
  Matematyka
Dominika Walczyńska
     

 


4 Bc - t.arch.krajobrazu

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Historia i społeczeństwo
Iwona Jurek
  Matematyka
Agnieszka Siwek
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
 
2.
8.55
Historia i społeczeństwo
Iwona Jurek
Obiekty architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
język angielski I
Jagoda Małek
geografia z.rozsz.
Izabela Dajksler
 
3.
9.50
WF gr.I
Robert Konieczny
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
język angielski I
Jagoda Małek
geografia z.rozsz.
Izabela Dajksler
WF gr.I
Robert Konieczny
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
4.
10.50
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Robert Konieczny
Kosztorysowanie
Witold Dąbrowski
geografia z.rozsz.
Izabela Dajksler
Matematyka
Agnieszka Siwek
język niemiecki I
Beata Barakowska
5.
11.50
Edukacja dla bezpieczeństwa
Bogdan Dudziak
Obiekty architektury krajobrazu
Anna Szczepaniak
Matematyka R
Agnieszka Siwek
Obiekty architektury krajobrazu
Witold Dąbrowski
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
6.
12.45
język angielski I
Jagoda Małek
Matematyka R
Agnieszka Siwek
Działalność gospodarcza
Janusz Stebel
Historia i społeczeństwo
Iwona Jurek
zajęcia z wychowawcą
Sylwia Czekaj
7.
13.40
Matematyka
Agnieszka Siwek
Język obcy zawodowy
Patrycja Wojtaszak
  Język polski
Sylwia Czekaj
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
8.
14.35
      Historia i społeczeństwo
Iwona Jurek
Język polski
Sylwia Czekaj
9.
15.30
         

 


4 bC - t.bud.

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Historia i społeczeństwo
Iwona Jurek
  Matematyka
Agnieszka Siwek
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
 
2.
8.55
Historia i społeczeństwo
Iwona Jurek
  język angielski I
Jagoda Małek
Działalność gospodarcza
Janusz Stebel
 
3.
9.50
WF gr.I
Robert Konieczny
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
język angielski I
Jagoda Małek
Organizowanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno
Ilona Mrozek
WF gr.I
Robert Konieczny
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
4.
10.50
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Robert Konieczny
Fizyka
Bogdan Ciepłak
Posługiwanie się dokumentacją budowlaną
Witold Dąbrowski
Matematyka
Agnieszka Siwek
język niemiecki I
Beata Barakowska
5.
11.50
Edukacja dla bezpieczeństwa
Bogdan Dudziak
Fizyka
Bogdan Ciepłak
Matematyka R
Agnieszka Siwek
Fizyka
Bogdan Ciepłak
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
6.
12.45
język angielski I
Jagoda Małek
Matematyka R
Agnieszka Siwek
Organizowanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno
Ilona Mrozek
Historia i społeczeństwo
Iwona Jurek
zajęcia z wychowawcą
Sylwia Czekaj
7.
13.40
Matematyka
Agnieszka Siwek
kosztorysowanie robót konstrukcyjno-budowlanych
Witold Dąbrowski
  Język polski
Sylwia Czekaj
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
8.
14.35
  kosztorysowanie robót konstrukcyjno-budowlanych
Witold Dąbrowski
  Historia i społeczeństwo
Iwona Jurek
Język polski
Sylwia Czekaj
9.
15.30
         

 


1 Am - l.arch.

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
język niemiecki I
Beata Barakowska
Biologia
Aleksandra Bibiela
Zarys historii architektury
Marek Wójcicki
język niemiecki II
Beata Barakowska
 
2.
8.55
język niemiecki I
Beata Barakowska
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Rysunek architektoniczny
Marek Wójcicki
język niemiecki II
Beata Barakowska
zajęcia z wychowawcą
Anna Lass
3.
9.50
Geografia
Izabela Dajksler
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Historia
Marek Ślimok
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
4.
10.50
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
Chemia
Aleksandra Bibiela
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
Język polski
Anna Hyla
Rysunek architektoniczny
Marek Wójcicki
5.
11.50
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Język polski
Anna Hyla
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Język polski
Anna Hyla
Matematyka R
Agnieszka Siwek
6.
12.45
Matematyka
Agnieszka Siwek
Język polski
Anna Hyla
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Wiedza o społeczeństwie
Marek Wójcicki
Historia
Marek Ślimok
7.
13.40
Fizyka
Dominika Walczyńska
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
Matematyka
Agnieszka Siwek
Matematyka
Agnieszka Siwek
Edukacja dla bezpieczeństwa
Bogdan Dudziak
8.
14.35
Plastyka
Marek Wójcicki
       
9.
15.30
         

 


1 aM - l.mun. a

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
język niemiecki I
Beata Barakowska
Biologia
Aleksandra Bibiela
  język niemiecki II
Beata Barakowska
 
2.
8.55
język niemiecki I
Beata Barakowska
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
  język niemiecki II
Beata Barakowska
zajęcia z wychowawcą
Anna Lass
3.
9.50
Geografia
Izabela Dajksler
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Historia
Marek Ślimok
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
4.
10.50
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
Chemia
Aleksandra Bibiela
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
Język polski
Anna Hyla
Przysposobienie sportowo - obronne
Bogdan Dudziak
5.
11.50
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Język polski
Anna Hyla
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Język polski
Anna Hyla
Matematyka R
Agnieszka Siwek
6.
12.45
Matematyka
Agnieszka Siwek
Język polski
Anna Hyla
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Sebastian Jarzębak
Wiedza o społeczeństwie
Marek Wójcicki
Historia
Marek Ślimok
7.
13.40
Fizyka
Dominika Walczyńska
  Matematyka
Agnieszka Siwek
Matematyka
Agnieszka Siwek
Edukacja dla bezpieczeństwa
Bogdan Dudziak
8.
14.35
Plastyka
Marek Wójcicki
  Informatyka gr.II
Janusz Stebel
   
9.
15.30
Przysposobienie wojskowe
Michał Hańderek
       

 


2 A

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Geografia
Izabela Dajksler
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
2.
8.55
  Matematyka
Aleksandra Podbucka
Historia
Marek Ślimok
Matematyka
Aleksandra Podbucka
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
3.
9.50
  Matematyka
Aleksandra Podbucka
język niemiecki I
Beata Barakowska
Biologia
Aleksandra Bibiela
Zarys historii architektury
Marek Wójcicki
4.
10.50
Historia
Marek Ślimok
WF gr.II
Bogdan Dudziak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.III
Sebastian Jarzębak
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Język polski
Sylwia Czekaj
5.
11.50
Język polski
Sylwia Czekaj
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Bogdan Dudziak
WF gr.III
Sebastian Jarzębak
WF gr.III
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Bogdan Dudziak
Matematyka
Aleksandra Podbucka
Chemia
Aleksandra Bibiela
6.
12.45
Biologia
Aleksandra Bibiela
Fizyka
Bogdan Ciepłak
Język polski
Sylwia Czekaj
język niemiecki I
Beata Barakowska
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
7.
13.40
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
Geografia
Izabela Dajksler
Chemia
Aleksandra Bibiela
Rysunek architektoniczny
Marek Wójcicki
zajęcia z wychowawcą
Aleksandra Podbucka
8.
14.35
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
geografia z.rozsz.
Izabela Dajksler
Język polski
Sylwia Czekaj
Rysunek architektoniczny
Marek Wójcicki
 
9.
15.30
Wiedza o społeczeństwie
Marek Wójcicki
       

 


2 M

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
    Religia
Zuzanna Karnuszewicz
  Religia
Zuzanna Karnuszewicz
2.
8.55
  Historia
Marek Ślimok
Język polski
Józef Pyrk
historia z.rozsz.
Marek Ślimok
Geografia
Izabela Dajksler
3.
9.50
język niemiecki I
Beata Barakowska
Matematyka R
Agnieszka Siwek
Matematyka
Agnieszka Siwek
Język polski
Józef Pyrk
Przysposobienie sportowo - obronne
Bogdan Dudziak
4.
10.50
język angielski I
Jagoda Małek
WF gr.II
Bogdan Dudziak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.III
Sebastian Jarzębak
język angielski I
Jagoda Małek
Biologia
Izabela Dajksler
Historia
Marek Ślimok
5.
11.50
język angielski I
Jagoda Małek
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Bogdan Dudziak
WF gr.III
Sebastian Jarzębak
WF gr.III
Sebastian Jarzębak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Bogdan Dudziak
Matematyka
Agnieszka Siwek
język niemiecki I
Beata Barakowska
6.
12.45
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
Biologia
Izabela Dajksler
Matematyka
Agnieszka Siwek
Matematyka
Agnieszka Siwek
7.
13.40
Język polski
Józef Pyrk
Wiedza o społeczeństwie
Marek Wójcicki
Geografia
Izabela Dajksler
Język polski
Józef Pyrk
Matematyka R
Agnieszka Siwek
8.
14.35
  Fizyka
Dominika Walczyńska
Chemia
Aleksandra Bibiela
Chemia
Aleksandra Bibiela
zajęcia z wychowawcą
Bogdan Dudziak
9.
15.30
  Przysposobienie wojskowe
Michał Hańderek
     

 


3 Am g - l.arch.

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
WF gr.I
Sebastian Jarzębak
WF gr.II
Robert Konieczny
Zarys historii architektury
Marek Wójcicki
historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
  historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
2.
8.55
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Sebastian Jarzębak
Rysunek architektoniczny
Marek Wójcicki
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
  WF gr.I
Sebastian Jarzębak
WF gr.II
Robert Konieczny
3.
9.50
Język polski
Józef Pyrk
Rysunek architektoniczny
Marek Wójcicki
Matematyka
Dominika Walczyńska
język niemiecki I
Beata Barakowska
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
4.
10.50
Język polski
Józef Pyrk
Matematyka R
Dominika Walczyńska
wiedza o społeczeństwie z.rozsz.
Marek Wójcicki
Język polski
Józef Pyrk
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
5.
11.50
historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
wiedza o społeczeństwie z.rozsz.
Marek Wójcicki
Matematyka R
Dominika Walczyńska
zajęcia z wychowawcą
Beata Barakowska
wiedza o społeczeństwie z.rozsz.
Marek Wójcicki
Matematyka R
Dominika Walczyńska
6.
12.45
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
Matematyka R
Dominika Walczyńska
wiedza o społeczeństwie z.rozsz.
Marek Wójcicki
Język polski
Józef Pyrk
Matematyka
Dominika Walczyńska
7.
13.40
  Matematyka
Dominika Walczyńska
  Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Historia i społeczeństwo
Marek Ślimok
Przyroda
Aleksandra Bibiela
8.
14.35
      język niemiecki II
Beata Barakowska
 
9.
15.30
         

 


3 aM g - l.mun.

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
WF gr.I
Sebastian Jarzębak
WF gr.II
Robert Konieczny
  historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
  historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
2.
8.55
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Sebastian Jarzębak
  język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
  WF gr.I
Sebastian Jarzębak
WF gr.II
Robert Konieczny
3.
9.50
Język polski
Józef Pyrk
  Matematyka
Dominika Walczyńska
język niemiecki I
Beata Barakowska
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
4.
10.50
Język polski
Józef Pyrk
Matematyka R
Dominika Walczyńska
wiedza o społeczeństwie z.rozsz.
Marek Wójcicki
Język polski
Józef Pyrk
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
5.
11.50
historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
wiedza o społeczeństwie z.rozsz.
Marek Wójcicki
Matematyka R
Dominika Walczyńska
zajęcia z wychowawcą
Beata Barakowska
wiedza o społeczeństwie z.rozsz.
Marek Wójcicki
Matematyka R
Dominika Walczyńska
6.
12.45
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
geografia z.rozsz. H
Izabela Dajksler
historia z.rozsz. G
Marek Ślimok
Matematyka R
Dominika Walczyńska
wiedza o społeczeństwie z.rozsz.
Marek Wójcicki
Język polski
Józef Pyrk
Matematyka
Dominika Walczyńska
7.
13.40
  Matematyka
Dominika Walczyńska
  Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Historia i społeczeństwo
Marek Ślimok
Przyroda
Aleksandra Bibiela
8.
14.35
      język niemiecki II
Beata Barakowska
 
9.
15.30
      Przysposobienie wojskowe
Michał Hańderek
 

 


3 A

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  Matematyka
Aleksandra Podbucka
  Matematyka
Aleksandra Podbucka
Rysunek architektoniczny
Marek Wójcicki
2.
8.55
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
język angielski I
Anna Lass
Matematyka
Aleksandra Podbucka
język angielski I
Anna Lass
Rysunek architektoniczny
Marek Wójcicki
3.
9.50
Język polski
Sylwia Czekaj
Historia
Marek Ślimok
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
Fizyka
Bogdan Ciepłak
język niemiecki I
Beata Barakowska
4.
10.50
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Historia
Marek Ślimok
Zarys historii architektury
Marek Wójcicki
Fizyka
Bogdan Ciepłak
Chemia
Aleksandra Bibiela
5.
11.50
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Biologia
Aleksandra Bibiela
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
Język polski
Sylwia Czekaj
Geografia
Izabela Dajksler
6.
12.45
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
Matematyka R
Aleksandra Podbucka
język niemiecki I
Beata Barakowska
biologia z.rozsz.
Aleksandra Bibiela
historia z.rozsz.
Marek Ślimok
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Robert Konieczny
7.
13.40
Język polski
Sylwia Czekaj
Język polski
Sylwia Czekaj
zajęcia z wychowawcą
Marek Wójcicki
historia z.rozsz.
Marek Ślimok
biologia z.rozsz.
Aleksandra Bibiela
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
8.
14.35
język angielski I
Anna Lass
       
9.
15.30
         

 


3 M

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
       
2.
8.55
Historia
Marek Ślimok
Geografia
Izabela Dajksler
Informatyka gr.II
Janusz Stebel
Język polski
Józef Pyrk
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
3.
9.50
Historia
Marek Ślimok
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
język angielski II
Anna Lass
Język polski
Józef Pyrk
Matematyka
Dominika Walczyńska
Matematyka R
Dominika Walczyńska
4.
10.50
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Patrycja Wojtaszak
Przysposobienie sportowo - obronne
Bogdan Dudziak
Chemia
Aleksandra Bibiela
Matematyka
Dominika Walczyńska
5.
11.50
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Język polski
Józef Pyrk
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
biologia z.rozsz.
Aleksandra Bibiela
historia z.rozsz.
Marek Ślimok
zajęcia z wychowawcą
Marek Ślimok
6.
12.45
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
język niemiecki I
Beata Barakowska
język niemiecki II
Dagmara Jarosz-Lewandowska
Biologia
Aleksandra Bibiela
Fizyka
Bogdan Ciepłak
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
WF gr.II
Robert Konieczny
7.
13.40
  język niemiecki II
Dagmara Jarosz-Lewandowska
język niemiecki I
Beata Barakowska
Matematyka
Dominika Walczyńska
Fizyka
Bogdan Ciepłak
WF gr.II
Robert Konieczny
WF gr.I
Aleksandra Paczkowska
8.
14.35
    Matematyka R
Dominika Walczyńska
Język polski
Józef Pyrk
historia z.rozsz.
Marek Ślimok
biologia z.rozsz.
Aleksandra Bibiela
9.
15.30
    Przysposobienie wojskowe
Michał Hańderek
   

 


1 E

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Informatyka gr.I
Janusz Stebel
Zajęcia praktyczne
Majchrzyk, Babraj, Jarosz, Franczuk
     
2.
8.55
Język polski
Józef Pyrk
Zajęcia praktyczne
Majchrzyk, Babraj, Jarosz, Franczuk
Geografia
Izabela Dajksler
  Matematyka
Dominika Walczyńska
3.
9.50
Podstawy budownictwa
Roman Osadnik
Zajęcia praktyczne
Majchrzyk, Babraj, Jarosz, Franczuk
Biologia
Izabela Dajksler
  Religia
Zuzanna Karnuszewicz
4.
10.50
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
Zajęcia praktyczne
Majchrzyk, Babraj, Jarosz, Franczuk
Matematyka
Dominika Walczyńska
język angielski I
Anna Boncol
Język polski
Józef Pyrk
5.
11.50
Zajęcia praktyczne
Skorus, Majchrzyk, Feliczewski, Osadnik
Rysunek budowlany
Roman Osadnik
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
język angielski I
Anna Boncol
Edukacja dla bezpieczeństwa
Bogdan Dudziak
6.
12.45
Zajęcia praktyczne
Skorus, Majchrzyk, Feliczewski, Osadnik
zajęcia z wychowawcą
Józef Pyrk
Technologia robót wykończeniowych
Monika Skorus
Podstawy przedsiębiorczości
Janusz Stebel
 
7.
13.40
Zajęcia praktyczne
Skorus, Majchrzyk, Feliczewski, Osadnik
WF gr.I
Robert Konieczny
BHP
Jagoda Małek
Historia
Iwona Jurek
 
8.
14.35
Zajęcia praktyczne
Skorus, Majchrzyk, Feliczewski, Osadnik
WF gr.I
Robert Konieczny
Technologia robót wykończeniowych
Monika Skorus
WF gr.I
Robert Konieczny
 
9.
15.30
    Technologia robót wykończeniowych
Monika Skorus
   

 


2 E

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Podstawy budownictwa
Roman Osadnik
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Hain, Lisiecki
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Matematyka
Agnieszka Siwek
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
2.
8.55
język angielski I
Jagoda Małek
język angielski II
Anna Lass
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Hain, Lisiecki
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Babraj, Majchrzyk
Technologia robót wykończeniowych
Wanda Franczuk
Technologia robót wykończeniowych
Wanda Franczuk
3.
9.50
język angielski II
Anna Lass
język angielski I
Jagoda Małek
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Hain, Lisiecki
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Babraj, Majchrzyk
Technologia robót wykończeniowych
Wanda Franczuk
zajęcia z wychowawcą
Wanda Franczuk
4.
10.50
Historia
Iwona Jurek
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Hain, Lisiecki
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Babraj, Majchrzyk
WF gr.II
Bogdan Dudziak
WF gr.I
Sebastian Jarzębak
Biologia
Izabela Dajksler
5.
11.50
Matematyka
Agnieszka Siwek
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Hain, Lisiecki, Babraj
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Babraj, Majchrzyk
WF gr.I
Sebastian Jarzębak
WF gr.II
Bogdan Dudziak
Język polski
Józef Pyrk
6.
12.45
WF gr.I
Sebastian Jarzębak
WF gr.II
Bogdan Dudziak
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Hain, Lisiecki, Babraj
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Babraj, Majchrzyk
Podstawy budownictwa
Roman Osadnik
Język polski
Józef Pyrk
7.
13.40
Geografia
Izabela Dajksler
Zajęcia praktyczne
Babraj
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Babraj, Majchrzyk
Rysunek budowlany
Roman Osadnik
 
8.
14.35
  Zajęcia praktyczne
Babraj
  Rysunek budowlany
Roman Osadnik
 
9.
15.30
  Zajęcia praktyczne
Babraj
     

 


3 E g

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
      Zajęcia Praktyczne
K. Hain
Działalność gospodarcza
Janusz Stebel
2.
8.55
Rysunek budowlany
Roman Osadnik
Matematyka
Agnieszka Siwek
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Zajęcia Praktyczne
K. Hain
Technologia robót wykończeniowych
Roman Osadnik
3.
9.50
WF gr.I
Bogdan Dudziak
Rysunek budowlany
Roman Osadnik
WF gr.I
Bogdan Dudziak
Zajęcia Praktyczne
K. Hain
zajęcia z wychowawcą
Roman Osadnik
4.
10.50
WF gr.I
Bogdan Dudziak
Język polski
Anna Hyla
Technologia robót wykończeniowych
Roman Osadnik
Zajęcia Praktyczne
K. Hain
Zajęcia praktyczne
M. Skorus
5.
11.50
Wiedza o społeczeństwie
Marek Wójcicki
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Język obcy zawodowy
Patrycja Wojtaszak
Zajęcia Praktyczne
K. Hain
Zajęcia praktyczne
M. Skorus
6.
12.45
  Technologia robót wykończeniowych
Roman Osadnik
  Zajęcia Praktyczne
K. Hain
Zajęcia praktyczne
M. Skorus
7.
13.40
  język angielski I
Anna Boncol
  Zajęcia Praktyczne
K. Hain
Zajęcia praktyczne
M. Skorus
8.
14.35
        Zajęcia praktyczne
M. Skorus
9.
15.30
        Zajęcia praktyczne
M. Skorus

 


3 E

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
  Rysunek budowlany
Roman Osadnik
Technologia robót wykończeniowych
Roman Osadnik
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Majchrzyk
Zajęcia praktyczne
Hain, Jarosz, Lisiecki, Babraj
2.
8.55
Geografia
Izabela Dajksler
WF gr.I
Robert Konieczny
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Majchrzyk
Zajęcia praktyczne
Hain, Jarosz, Lisiecki, Babraj
3.
9.50
Historia
Iwona Jurek
WF gr.I
Robert Konieczny
Rysunek budowlany
Roman Osadnik
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Majchrzyk
Zajęcia praktyczne
Hain, Jarosz, Lisiecki, Babraj
4.
10.50
Matematyka
Agnieszka Siwek
Technologia robót wykończeniowych
Roman Osadnik
Prowadzenie działalności gospodarczej

Janusz Stebel
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Majchrzyk
Zajęcia praktyczne
Hain, Jarosz, Lisiecki, Babraj
5.
11.50
Język polski
Józef Pyrk
Religia
Zuzanna Karnuszewicz
Biologia
Izabela Dajksler
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Majchrzyk
Zajęcia praktyczne
Hain, Jarosz, Lisiecki, Babraj
6.
12.45
Wiedza o społeczeństwie
Marek Wójcicki
zajęcia z wychowawcą
Robert Konieczny
Język obcy zawodowy
Patrycja Wojtaszak
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Majchrzyk
Zajęcia praktyczne
Hain, Jarosz, Lisiecki, Babraj
7.
13.40
WF gr.I
Robert Konieczny
Technologia robót wykończeniowych
Roman Osadnik
Język polski
Józef Pyrk
Zajęcia praktyczne
Ćwielong, Feliszewski, Lisiecki, Majchrzyk
 
8.
14.35
  język angielski I
Anna Boncol
     
9.
15.30
         

 

Warto poświęcić sporo czasu!
jesteśmy wiarygodni - sprawdź certyfikat www.wiarygodna-szkola.pl